Klacht: Kan niet opzeggen (ticket bij Yourhosting is 2443960)

botjac op 05 december 2023 over Yourhosting in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Yourhosting has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 december 2023

Een klant van Yourhosting ervaart problemen bij het opzeggen van zijn contract, ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice. Volgens de algemene voorwaarden zou de klant, als consument, het contract met een opzegtermijn van één maand moeten kunnen beëindigen, maar het bedrijf weigert dit te faciliteren.

Mijn Klacht:

Het blijkt niet mogelijk om mijn contract op te zeggen. Ik heb al meerdere malen geprobeerd te bellen naar de klantenservice, en iedere keer wordt ik beloofd dat mijn contract opgezegd zou worden.
Mijn contract is met 1 jaar verlengd, maar in de algemene voorwaarden van Yourhosting staat:

27.3. Indien Klant een Consument is, wordt de Overeenkomst na afloop van de aanvankelijke duur omgezet in een Overeenkomst voor onbepaalde tijd. De Klant kan de Overeenkomst voor onbepaalde tijd in dat geval na omzetting te allen tijde schriftelijk opzeggen met inachtneming van een termijn van één (1) maand.

Ik wil dus opzeggen omdat ik consument ben, dus zou ik met een opzegtermijn van 1 maand moeten kunnen opzeggen. Dat lukt echter niet, ze weigeren om mijn contract vroegtijdig op te zeggen, en ik moet dus voor het hele jaar betalen.

Gewenste Oplossing:

Mijn contract wordt opgezegd, per direct, en de teveel betaald bedrag wordt teruggestort op mijn bankrekening. Ik heb namelijk voor 1 jaar vooruitbetaald, maar heb mijn contract per 17 november opgezegd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Yourhosting over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door botjac
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM