Klacht: Valse beloftes

LucasMenzis op 10 december 2020 over YoungCapital in de categorie Vacaturesite

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
YoungCapital has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 mei 2021
Reactie van het bedrijf:

Hoi Lucas, De vestigingsmanager heeft jou op 7 januari meerdere keren gebeld, helaas kreeg ze je niet te pakken. Ze heeft ook een voicemail bericht achtergelaten en verteld dat ze jou op 8 januari nogmaals zou bellen. Helaas kreeg ze...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vacaturesite
Status Opgelost
Datum 10 december 2020

Een werknemer van YoungCapital uit zijn teleurstelling over het niet nakomen van beloftes met betrekking tot een bonus voor het werken bij Menzis. Ondanks eerdere tevredenheid over het bedrijf, ontdekte hij tijdens de training dat de beloofde bonus van 250 euro niet zou worden uitgekeerd, wat leidde tot frustratie en het gevoel dat de belangen van werknemers niet serieus worden genomen. Uiteindelijk kon de recruiter een kleinere bonus van 80 euro regelen, maar dit werd als onvoldoende ervaren.

Mijn Klacht:

Neem klachten serieus.
Kopieer hier mijn klacht van trustpilot om mensen te waarschuwen voor beloftes die ze niet nakomen en marges die ze belangrijker vinden dan hun werknemers.

;;Werk nu voor de 2e keer voor Youngcapital bij Menzis klantenservice. Eerste keer was ik heel tevreden over YC maar dit keer ben ik enorm teleurgesteld. In de mail werd gezegd dat ik een bonus zou krijgen van 250 euro aan waarde omdat ik mijn wft certificaat al gehaald heb. Echter tijdens de training hoorde ik van een andere medewerker dat hem hetzelfde was beloofd maar dat hij nog gebeld was dat de bonus toch niet door ging voor Menzis medewerkers. (heel fijn dat je daar zo achter moet komen)
Uiteindelijk heeft de recruiter er bij de manager nog 80 euro bonus uit kunnen halen ondanks dat ze toegaven dat het hun fout was. (niet eens de helft van het beloofde bedrag)”

Deze klacht ook voorgelegd aan hun ”klachtenafdeling” die de klacht gewoon doorgestuurd naar hetzelfde filiaal en niks voor je doet.
De reden die ik kreeg is dat het bedrag van hun marges afgaat en dat willen ze niet dus maken de beloftes die ze doen hun niks meer uit.
Bizar hoe YC alleen over de korte termijn gevolgen nadenkt en niet ziet dat ze zo slechte publiciteit krijgen en medewerkers verliezen.

Ik weet dat ze hier niks mee gaan doen maar wil toch op zoveel mogelijk platvormen mensen waarschuwen hiervoor.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze hun belofte zouden nakomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar YoungCapital over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door YoungCapital in behandeling genomen

Bericht van YoungCapital

5 jaren geleden - Hey, Bedankt voor je bericht. We zijn benieuwd naar wat er precies is voorgevallen, zou je ons hier meer over kunnen vertellen? We willen je hier graag bij helpen. Wij zijn bereikbaar via [email protected]. Hopelijk zien we jouw mail snel tegemoet! YoungCapital

Reactie van de melder van de klacht LucasMenzis

5 jaren geleden - Hey, Dat heb ik vorige keer al gedaan en dan geven ze gewoon de klacht door aan mijn klachtpersoon die er ook niks mee kan omdat jullie meer geven om de marges van jullie budget dat beloftes nakomen. Snap überhaupt niet wat er nog meer verteld over zou moeten worden. Zou met alle liefde mijn verhaal nog een keer doen bij iemand doen die me echt kan helpen ipv weer hetzelfde te sturen naar hetzelfde emailadres om vervolgens weer niet geholpen te worden. Dus mijn vraag is er een afdeling die klachten echt zelf oplost of word alles gewoon weer doorgeschoven naar dezelfde mensen die de klachten veroorzaken en het niet netjes willen oplossen? Begin bijna plaatsvervangende schaamte te krijgen hoe YC letterlijk toegegeven heeft dat ze fout zitten en er niks aan doen om dit op te lossen.

Bericht van YoungCapital

5 jaren geleden - Hey, Excuus voor onze late reactie, in verband met de feestdagen zijn we een aantal dagen niet bereikbaar geweest. We vinden het vervelend om te horen dat je het gevoel hebt dat we de klacht alleen 'doorschuiven'. We willen dit gevoel dan ook graag veranderen. We gaan hiervoor contact opnemen met de Vestigingsmanager Area Director van de betreffende vestiging. Zodra we meer informatie hebben nemen we gelijk contact met je op. Je hoort snel van ons! YoungCapital

Reactie van de melder van de klacht LucasMenzis

5 jaren geleden - Hey, Dat is goed ben benieuwd.

Reactie van de melder van de klacht LucasMenzis

5 jaren geleden - ben nog steeds enorm benieuwd of er überhaupt iets gedaan is na weer een maand verder te zijn ?

Bericht van YoungCapital

5 jaren geleden - Hoi Lucas, De vestigingsmanager heeft jou op 7 januari meerdere keren gebeld, helaas kreeg ze je niet te pakken. Ze heeft ook een voicemail bericht achtergelaten en verteld dat ze jou op 8 januari nogmaals zou bellen. Helaas kreeg ze jou ook deze dag niet te pakken. Er is toen een voicemail bericht achtergelaten zodat jij haar door kon geven op welke dag je wel bereikbaar bent, maar ook hier is niet op gereageerd. Klopt het telefoonnummer wat je op Klacht.nl hebt doorgegeven wel? Dit is ook het nummer wat bij ons bekend is. Mocht je toch nog met ons willen bellen, dan kun je dit doorgeven via [email protected] ( een dag tijd doorgeven) en dan zal de vestigingsmanager jou op het aangegeven moment nog een keer bellen. YoungCapital

Reactie van de melder van de klacht LucasMenzis

5 jaren geleden - Ja dat nummer klopt, zag alleen maar prive nummers op die dagen, en die neem ik inderdaad nooit op. Heb een dag en tijdsstip via de mail doorgegeven. en zal hier aangeven wat eruit komt voor de nieuwsgierige lezers

Reactie van de melder van de klacht LucasMenzis

5 jaren geleden - Vandaag gebeld met iemand van de klantenservice. Zoals ik al verwacht had gaan ze hun belofte niet nakomen. Klachtenservicemedewerkster vond Youngcapital eigenlijk wel heel redelijk dat ze 80 euro van de beloofde 250 betaald hadden. Reden was omdat ik daar eigenlijk toch geen recht op had. Maar goed dat verandert niks aan het feit dat ze mij binnengehaald hebben met de belofte van 250 bonus. Dat is hetzelfde als een vacature plaatsen met 3000 euro salaris indicatie en dan vervolgens 1000 euro salaris aanbieden omdat het werk wat je doet toch minder hoort te verdienen volgens hun. Afgezien van dit heb ik een fijne tijd bij ze gehad maarja beloftes nakomen vindt Youngcapital niet zo belangrijk. die 170 euro die ik eigenlijk nog hoor te krijgen gaat echt niet mijn leven veranderen maar is toch een principe kwestie. Bij deze mag je de klacht sluiten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat YoungCapital een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

YoungCapital

Heeft op 19 mei 2021 om 13:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

LucasMenzis

Heeft op 19 mei 2021 om 20:54 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

geen oplossing geboden door yc

Alle klachten die gemeld zijn door LucasMenzis
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM