Mijn Klacht:
Geachte mevrouwmeneer
Op 9 november 2016 had ik een woning van Celebeststaat 108 C 1094 EX Amsterterdam.
Na acceptatie van de woning van Ymere in huur gegaan, maar de afspraak over de reparatie nodig voor dat ik op de wonig gaan woning. maar helaas is geen gehoor en niet na de afspraken van Ymere na gekomen na 10 talen telefoontjes met ymere over dat onderhout is geen gehoor, sinds ingang van de huur op 9 november 2016 tot ik gaan wonen op 9 december 2016 daar er is niks gedaan, daarom moest ik deze klachtenbrief weer sturen.
10 dagen geleden had ik een aangetekend klachtenbrief gestuurd maar helaas krijg ik hem terug.
omdat deze brief werd naar de verkeerde adres gestuurd.
en ik heb hem op 27 december 2016 zelf gebracht naar Diemen met ontvang bewees.
mijn klacht gaat over koken blok, keuken tegels, bad tegels, en plafons stroom uit gang en muren plinten en deurenhoutdrempels zijn zo erg beschadigt.
En nu als deze onderhout niet gedaan kan worden dan betaal ik geen huur meer en bring ik deze klacht naar huurcommissie ook als het nodig naar recht bank.
In aan wachten mijn groeten
M.Kenzy
Gewenste Oplossing:
als de gevraagd onderhout en het reparatie gedaan kan worden

