Klacht: Lekkage in de woonkamer

Senae op 23 februari 2022 over Ymere in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ymere has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 februari 2022
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Ouath, Bedankt voor uw bericht. U heeft een klacht over de wijze waarop uw schademelding in behandeling is genomen. Ik heb uw klachten doorgestuurd naar onze Vastgoedafdeling U ontvangt binnen uiterlijk drie werkdagen een terugkoppeling. Ik wens u...

Bedrijf Ymere
Categorie Woningcorporaties
Status Opgelost
Datum 23 februari 2022

Sinds december 2019 heeft de klager te maken met lekkage in de woonkamer, waarbij de afhandeling door Ymere moeizaam verliep. Ondanks het vervangen van lood en het kitten van de gevel in juni 2020, zijn de kosten voor de schade niet vergoed, aangezien de accountmanager adviseerde dit bij de inboedelverzekering te claimen, die de claim echter afwees. De klager ervaart ook problemen met de communicatie met de accountmanager, die vaak niet bereikbaar is en nauwelijks reageert op e-mails.

Mijn Klacht:

Sinds december 2019 loop ik al met lekkage klachten. Heel moeizaam werd dit opgepakt. Na elke dag te blijven bellen hebben ze lood vervangen aan de zijgevel en gekit in juni 2020.

De kosten van de schade, ja daar kan je naar fluiten. Want dat moet je maar bij je inboedelverzekering declareren volgens Rizwan Bukhari accountmanager.
Aangegeven dat de inboedelverzekering hier niet aansprakelijk voor is dmv een afwijzing. Nog steeds wordt daar tot heden niets mee gedaan.
Dan zou je denken probleem opgelost. Oh nee, het begint net!
Het contact met Rizwan Bukhari accountmanager van Ymere.
Wat een drama!!! Meneer is nooit bereikbaar belt zelden terug. Reageert 9/10 keer niet op de verstuurde e-mails. Belt niet terug als je meneer gebeld hebt.
Ik zit tot heden nu nog met mijn laminaatvloer die eruit ligt. Met een droger en een blower erbij. En lekkage wat nog steeds niet is opgelost. Telkens word er maar wat uitgevoerd wat al gedaan is.
Geef dat ook aan aan de heer Bukhari.
We hebben al een lek detectie gehad waar niets uit is gekomen. Er is wederom gekit nadat ik al had aangegeven dat er in juni ook al was gekit. Alles heb ik ook netjes via de mail verstuurd naar dhr Bukhari.
Nadat er aan de buitengevel gekit is bleef het water binnenkomen. Wat adviseert dhr Bukhari, weer een lek detectie! Ondertussen is er ook weer een lekkage vanaf de bovenzijde en als het regent druppelt het water naar binnen.
Weer gemaild met Dhr Bukhari en natuurlijk geen antwoord!!!
Ik word er echt ziek van hoe deze meneer omgaat met de huurders! Belachelijk en onmenselijk! Ik zit met kleine kinderen in huis. Mijn jongste zoon heeft al meerdere keren een longontsteking gehad en heeft ondertussen een puffertje. Ik kan nu bijna geen gebruik maken van mijn woonkamer en keuken met mijn kinderen!!
Mijn laatste contact met Dhr Bukhari is alweer 8 februari waar hij oa beloftes deed voor een huurkorting en melding voor verdere onderzoeken voor de lekkage. Vanaf toen heerst er een radiostilte. Ik heb NIETS meer vernomen van hem noch van een bedrijf om het probleem op te lossen!! Heb Dhr Bukhari meerdere keren gemaild en gebeld. Zowel mijn advocaat als ik maar geen gehoor!!
Wat een akelig persoon is Rizwan Bukhari!
Ik hoop dat mijn klacht gehoord wordt!!

Met vriendelijke groet,

S. El ouath

Gewenste Oplossing:

De lekkage verholpen wordt. Een huurkorting totdat het probleem opgelost is.
Vanaf het moment van de lekkage een huurkorting met terugwerkende kracht.De schade aan mijn inboedel vergoed. En een compensatie voor al deze leed dat erbij kwam kijken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ymere over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ymere in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ymere een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ymere

Heeft op 23 februari 2022 om 16:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Ouath,

Bedankt voor uw bericht. U heeft een klacht over de wijze waarop uw schademelding in behandeling is genomen.

Ik heb uw klachten doorgestuurd naar onze Vastgoedafdeling
U ontvangt binnen uiterlijk drie werkdagen een terugkoppeling.

Ik wens u een fijne dag,

Met vriendelijke groet,

Ineke Benjamins
Medewerker Klantcontact

Vragen?
T 088 0008 900
WhatsApp 06 13 22 12 20
www.ymere.nl
Open: maandag t/m vrijdag 08.30 -17.00 uur

Alle klachten die gemeld zijn door Senae
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM