Mijn Klacht:
Ook wij hadden een luxe kerstdiner besteld bij xmascatering. Bij levering bleek ook de soep in de verpakking stuk te zijn gegaan. De bezorging was laat en kennelijk niet zuinig omgegaan met de levering.
Ondanks de belofte van een luxe kerstdiner zat alles onder de soep en zagen de toetjes en aardappelgratin er niet meer uit. Na (betaald contact a 0,75€/minuut) persoonlijk contact werd beloofd dat we een vergoeding zouden ontvangen voor de soep, gratin en toetjes.
De hoogte van de vergoeding was op de dag voor kerst nog niet te geven, maar het zou mij zeker niet tegenvallen…. volgens Xmas Catering. Dus wel, want we hebben nog niets ontvangen. Wat een rommel, nooit meer bij xmascatering bestellen zou ik zeggen.
Gewenste Oplossing:
Belofte nakomen en gewoon bereikbaar zijn in plaats van een betaald telefoonnummer!!

