Klacht: Avertentie en foto’s van Lekkere TMeid, Classy lady

Erwepe op 17 juni 2013 over www.Dutchcontacts.nl in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 17 juni 2013

Een gebruiker meldt dat zijn foto's zonder toestemming op de datingsite www.dutchcontacts.nl staan, gekoppeld aan een profiel dat niet van hem is. Hij kan niemand bereiken om de foto's te laten verwijderen en is bezorgd over de negatieve berichten die onder zijn naam worden geplaatst. De gebruiker wil niets met de site te maken hebben.

Mijn Klacht:

Mijn foto’s staan op de site van www.dutchcontacts.nl, bij bovengenoemd profiel in de rubriek man zoekt man. Ik kan daar niemand bereiken om die te laten verwijderen. Het profiel is van iemand anders die overal lelijke berichten plaatst, maar nu wel in naam van mij. Ik wil helemaal niks met die site te maken hebben.

Gewenste Oplossing:

Als het profiel/advertentie van bovenstaand profiel verwijderd wordt, en de persoon die dit geplaatst heeft een IP-ban krijgt op die site, zodat die het niet opnieuw kan doen.
Ook zou het een hele verbetering zijn dat je op die site via een klachtenformulier wel iemand kan bereiken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over www.Dutchcontacts.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM