Klacht: Slechte site en zeer slechte communicatie

Esoetens op 03 april 2017 over World Ticket Center WTC in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
World Ticket Center WTC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste E. Soetens, Wat vervelend dat u niet tevreden bent over het verloop van uw boeking. We willen graag bekijken wat er precies is gebeurd. Omdat we op de gegevens hierboven geen correspondentie kunnen vinden willen we u verzoeken om...

Status Opgelost
Datum 3 april 2017

Een klant heeft een ticket geboekt via World Ticket Center en ervaart problemen met de onduidelijke website en trage communicatie. Na meerdere dagen wachten op antwoorden en verkeerde informatie over luchtvaartmaatschappijen, blijkt dat een upgrade naar first class extra kosten met zich meebrengt. Bovendien worden punten van vliegmaatschappijen niet automatisch bijgeschreven, wat extra complicaties oplevert.

Mijn Klacht:

Voor het eerst een ticket geboekt via WTC. Dacht via hun site een first class ticket te boeken. De site is hierover onduidelijk. Je moet graven in de site om te zien wat je boekt. Ik heb geprobeerd hierover te communiceren. Communicatie verloopt zeer langzaam. Meerdere malen bijna 24 uur wachten voordat ik een reactie ontvang op een mail. UIteindelijk kan het ticket worden geupgrade maar dat kost wel €300,00 per persoon!

Als je vervolgens je booking wilt managen krijg je je benodigde gegevens dus “na 24 uur” toegemaild. Alleen maakt men tot 2 keer toe de fout om me de verkeerde luchtvaartmaatschappij Quatar ipv Qantas toe te mailen.

Er wordt niet gevraagd naar ff programma’s dus punten van vliegmaatschappijen worden niet bijgeschreven en die moet je achteraf claimen. Een hoop gedoe!

Gewenste Oplossing:

Ik ben mijn frustratie hiermee kwijt. Ik kan me niet voorstellen dat bedrijven als WTC een toekomst hebben als ze geen toegevoegde waarde kunnen leveren, maar eerder meer werk en negatieve energie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar World Ticket Center WTC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door World Ticket Center WTC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat World Ticket Center WTC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

World Ticket Center WTC

Heeft op 03 april 2017 om 13:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste E. Soetens,

Wat vervelend dat u niet tevreden bent over het verloop van uw boeking. We willen graag bekijken wat er precies is gebeurd. Omdat we op de gegevens hierboven geen correspondentie kunnen vinden willen we u verzoeken om uw boekingscode of het e-mailadres waarmee de boeking is gemaakt door te mailen naar het e-mailaldres [email protected].

Bij voorbaat hartelijk dank voor de moeite.

Met vriendelijke groet.

Customercare
WTC.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM