Klacht: Promo: 1 zwarte warme legging bestelen 2

Maria del Carmen A. op 02 december 2020 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 2 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 18/10/2020 een promo gekocht op Bellor.nl (pakketje kwam op naam van World Tech Nederland BV) Bij aankoop van 1 warme leggin (zwart) ontvang men nog 2 extra.

Het pakketje was super lang onderweg, en ik krigde 1 gewone lelijke leggings in het blauw, niet thermische en ook geen twede of derde legging erbij.

Na zevental e-mails zonder antwoord zie ik dat de website Bellor.nl bestaat niet meer.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terug hebben, wat kan ik doen?

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Maria del Carmen A.
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM