Klacht: Pakket

@nnieMolleke48 op 28 augustus 2020 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 28 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bericht gekregen dat mijn pakketje vandaag zou geleverd zijn rond 14uur
heb nog een tweede adres opgeschreven maar heb niets ontvangen

Met vriendelijke groeten van
Annie Van Mol
Maria de Heeltstraat 42 2100 Deurne

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn indien ik mijn pakketje zou ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht @nnieMolleke48

5 jaren geleden - Is reeds drie weken en nog niets ontvangen wordt door verzonden naar DHL daar zeggen ze dat ze niets kunnen doen en moet contact opnemen met Diamond Panting World maar die hebben het door gestuurd dus de fout ligt daar niet maar wel bij de Bpost om dat ik de mailtjes van daar heb gekregen dat zij het gingen leveren Groetjes van Annie Van Mol

Alle klachten die gemeld zijn door @nnieMolleke48
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM