Klacht: bestelling

MGCBergkamp op 07 december 2020 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 7 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

U heeft een bestelling van mij aangemeld bij DHL. In de track trace is de voortgang van mijn levering te volgen. DHL schrijft in de track trace dat het pakket op zaterdag 5 december 2020 om 18.32 uur is afgeleverd. Dat is niet waar, er is NIETS afgeleverd. DHL zegt mij nu dat Worldtech dat moet aankaarten bij DHL. Ze willen verder niets voor me doen.

Gewenste Oplossing:

ik wil:
- weten of mijn bestelling wel is aangemeld door Worldtech
- dat er een onderzoek wordt gestart door Worldtech in overleg met DHL
- weten waar mijn bestelling terecht is gekomen
- mijn pakketje hebben!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MGCBergkamp
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM