Klacht: Zeer slechte communicatie!

de Groot 86 op 26 januari 2022 over Woonplus in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Woonplus
Categorie Woningcorporaties
Status Nieuwe klacht
Datum 26 januari 2022

Sinds half december ondervindt de klager problemen met de communicatie van Woonplus over een ophoging voor de deur, die nodig is vanwege de slechte toegankelijkheid van de straat. Er is moeite om contact te krijgen met de wijkopzichter en er wordt geen terugkoppeling gegeven na beloftes van receptionisten. Daarnaast is er verwarring over de voortgang van een opdracht voor de ophoging en eerder had de klager ook problemen met een defecte cv-installatie, waarbij zij eveneens geen adequate ondersteuning ontvingen.

Mijn Klacht:

Al sinds half december zijn wij bezig om een ophoging voor de deur te krijgen, omdat onze straat al 16 jaar niet opgehoogd is en wij moeilijk in en uit huis komen met een kinderwagen.

Dat stukje voor onze deur blijkt nog van Woonplus te zijn en het is onmogelijk om met de wijkopzichter in contact te komen, verschillende receptionisten zeggen dat ze terug bellen en dit gebeurd niet, er wordt verkeerde informatie doorgespeeld over wat er moet gebeuren voor ons huis en 2 weken nadat een medewerker eindelijk mededeelde dat er een nieuwe opfracht ingediend was bij een firma blijkt dit niet het geval te zijn.

Eerder al een week in de winter in de kou gezeten met een kapotte nieuw geplaatste cv installatie, omdat wij ook toen van het kastje naar de muur gestuurd werden door o.a. Woonplus, hun communicatie is om te janken!

Gewenste Oplossing:

Als zij op zeer korte termijn het probleem met in en uit huis gaan verhelpen en zij op zeer, zeer korte termijn hun communicatie verbeteren!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Woonplus

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Woonplus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door de Groot 86
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM