Mijn Klacht:
Ik moet verplicht gaan verhuizen doordat Woonplus een grootschalige verhuizing gaat doen aan mijn huidige woning.
Nu blijkt dat ik niet mag reageren op een (kleine) eengezinswoning. Nu sta ik al 6 jaar ingeschreven, ook voor Zoetermeer, omdat ik eigenlijk dichter bij mijn werk wil gaan wonen en al mijn familie in Zoetermeer woont.
Nu krijg ik geen urgentie voor Zoetermeer en zodra ik verhuis vervallen mijn inschrijfjaren voor deze woonplaats, gezien ik dan verhuisd ben.
Ik wil niet meer in een flat of portiekwoning wonen omdat ik nu de ervaring heb alleen maar overlast van mijn buren te hebben. Als ik nu verhuis, wil ik de komende 10 a 15 jaar niet meer verhuizen.
Als ik dan toch binnen de regio moet blijven wil ik wel een leuke woning in een gezellige buurt. Waar ik mijn kinderen veilig en wel op kan laten groeien.
Nu is er weinig medewerking vanuit Woonplus, dit terwijl ik verplicht wordt gesteld te verhuizen. Ik had nog 5 a 6 jaar willen blijven zitten in mijn huidige woning zodat ik op mijn gemak op zoek kon gaan naar een geschikte (kleine) eengezinswoning. Deze tijd krijg ik dus niet en ook nu reageren op een huis in Zoetermeer heeft geen zin, gezien mijn inschrijfduur daar nog te kort voor is.
Al met al ga ik er flink op achteruit en is er totaal geen medewerking.
Gewenste Oplossing:
Als ik een geschikte (kleine) eengezinswoning aangeboden krijg waar ik mijn kinderen rustig en veilig op kan laten groeien en waar ik de komende jaren niet meer weg hoef.


