Klacht: Mijn woonduur klopt niet

priskilla1983 op 13 mei 2018 over Woonnet rijnmond in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Woningcorporaties
Status Nieuwe klacht
Datum 13 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kreeg in 2011 huidige woning met urgentie , bij tekenen van overeenkomst zei de corporatie dat ik inderdaad mijn woonduur kon behouden ik had me woonpas sinds 2008.

Tot heden is er niks aangepast op me woonpas terwijl op de website van het suwr duidelijk staat dat je met urgentie je woonduur behoud.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de regels die gelden worden toegepast en me woonduur naar behoren wordt aan gepast naar 2008.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Woonnet rijnmond

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Woonnet rijnmond nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM