Klacht: reparaties weer niet uitgevoerd

M.Beversluis op 13 maart 2014 over Wonenbreburg in de categorie Woningcorporaties

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wonenbreburg has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Woningcorporaties
Status Open
Datum 13 maart 2014

Wonen Breburg heeft in 2012 de badkamer gerenoveerd, waarbij de muren van het aangrenzende washok ernstig beschadigd zijn geraakt. Ondanks herhaalde verzoeken om reparatie, zowel schriftelijk als mondeling, ontkent Wonen Breburg de schade en weigert het bedrijf om actie te ondernemen. Ook de huismeester is op de hoogte van de situatie, maar onderneemt geen stappen.

Mijn Klacht:

In 2012 heeft Wonen Breburg de badkamer gerenoveerd. Hierbij zijn de muren van de kamer naast de badkamer (het washok) ernstig beschadigd. Ik heb Wonen Breburg verschillende malen, zowel schriftelijk als mondeling bij huismeester , aangekaart en om reparatie verzocht. Wonen Breburg stelt zich echter op het standpunt dat er geen beschadigingen zijn, en weigert te repareren. Ook huismeeste is op de hoogte van de situatie, maar weigert iets te ondernemen.

Gewenste Oplossing:

Onmiddelijke reparatie van de beschadigde muren. Compensatie voor gederfd woorngenot. Schriftelijke excuses van zowel Wonen Breburg als huismeester

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wonenbreburg over deze klacht.

Bericht van Wonenbreburg

12 jaren geleden - Geachte heer Beversluis, wij hebben al contact met u gehad over deze klacht. U heeft op 6 september 2013 daar een brief over ontvangen. Wij nemen nog steeds hetzelfde standpunt in en wij beschouwen uw klacht verder als afgehandeld. Vriendelijke groet, WonenBreburg

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Dat is dan dus weer geen oplossing, want de klacht is niet afgehandeld. Reparaties zijn ook niet uitgevoerd. Weer een voorbeeld van de slechte dienstverlening van Wonen Breburg. Schrijver van deze brief* heeft de situatie niet eens zelf in ogenschouw genomen, en weet al van afstand dat "volgens onze informatie is de badkamerrenovatie en alle eventueel daaruit voortvloeiende werkzaamheden volledig uitgeoerd en afgerond". Die informatie klopt dus overduidelijk niet. Klacht blijft dus gewoon staan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM