Mijn Klacht:
Ik smeerde gewoon op mijn brood en zaf allemaal witte bolletjes in Nutella. Lijkt op kleine slakkeneitjes
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag weten wat het is.
Zuls op 12 april 2021 over Nutella in de categorie Voedingsmiddelen en dranken
Een consument heeft witte bolletjes aangetroffen in Nutella, die lijken op kleine slakkeneitjes, terwijl hij het product op zijn brood smeerde. Deze ontdekking heeft geleid tot onvrede over de kwaliteit van het product.
Ik smeerde gewoon op mijn brood en zaf allemaal witte bolletjes in Nutella. Lijkt op kleine slakkeneitjes
Ik wil graag weten wat het is.
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nutella
Bericht van Robin van Klacht.nl
5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nutella nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM