Klacht: Pakketje niet binnen

Mandywarris op 02 mei 2020 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 2 mei 2020

Een klant heeft een luiertas besteld via Wish, maar het pakketje is al 18 dagen onderweg naar Nederland, terwijl andere bestellingen die later zijn verzonden al zijn aangekomen. De klant maakt zich zorgen dat het pakketje kwijt is geraakt en kan geen contact opnemen met de verkoper. Dit leidt tot frustratie, aangezien de tas dringend nodig is voor de baby.

Mijn Klacht:

Een mooie luiertas besteld bij wish. De levertijd is nog niet voorbij, maar volgens de gegevens van waar het pakketje moet zijn is hij al 18 dagen onderweg naar nederland. Terwijl mijn pakketjes die ik tegelijk besteld heb en veel later verzonden zijn al in huis heb… Zie het al wel weer gebeuren dat het kwijt is geraakt, want dit heb ik vaker gehad… Kan nu dus de komende maand hier niks aan doen omdat de bezorgtijd door corona er nog niet op zit… vervolgens heb ik deze tas dus wel nodig voor mijn kleintje. Ik kan ook op geen mogelijkheid contact opnemen met de verkoper.. Laatste keer wish voor mij

Gewenste Oplossing:

Als ik informatie heb over waar mijn pakketje is, ik contact kan opnemen met de verkoper of mijn pakketje binnenkomt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mandywarris
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM