Mijn Klacht:
Ik krijg een incasso buro voor een product wat ik nooit ontvangen heb. Aan de hand van de track and tracé is ook te zien dat het pakket na 2 weken op postkantoor gelegen te hebben weer retour afzender is gestuurd.
Gepland aankomst was 15 januari, pakket was blijkbaar veel eerder geleverd (29 dec) waardoor ik het niet in ontvangst heb kunnen nemen. (geen briefje in de bus) Na 2 weken op postkantoor is het pakket 14 Januari alweer retour afzender gestuurd terwijl ik dus nog op levering wachtte (welke 15 januari zou zijn), tegen de tijd dat ik dacht waar blijft het pakket is het dus begin februari alweer retour geleverd bij afzender zoals ik toen zag op de Wish app. (heb track and trace gegevens als bewijs)
Nu word ik gestalkt door incassoPartners dat ik het artikel nog moet betalen. Zij vertelde mij dat ik contact op moest nemen met Wish om de vordering te laten verwijderen.
Ik heb contact opgenomen maar blijf elke keer het zelfde antwoord krijgen al tig keer : Bedankt dat je ons op de hoogte hebt gesteld van uw probleem met uw item.
Zoals je wellicht weet, kunnen klanten een teruggave aanvragen voor elke bestelling binnen 30 dagen na de geschatte leverdatum. Hoewel je binnen deze periode contact met ons opnam, kunnen we je helaas geen restitutie bieden omdat de teruggave nu is verlopen.
Voor toekomstige bestellingen moet je binnen 30 dagen na onze reactie een antwoord geven. Onze excuses voor het ongemak en we hopen dat je ons een kans geeft om je een betere ervaring aan te bieden bij toekomstige bestellingen.
Ik heb meerdere keren aangegeven dat ik geen restitutie hoef maar dat ik geen openstaande schuld bij hun heb en de vordering gesloten dient te worden.
Gewenste Oplossing:
als de onterechte vordering gesloten word zowel bij Wish als bij incassopartners


