Klacht: Blokkering helpdesk wegens 2 fotive bestellingen

Bekker57 op 01 maart 2019 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 1 maart 2019

Een klant van Wish ervaart al vier maanden een blokkade van de helpdesk na het terugvragen van geld voor een verkeerd geleverde jas en een fout artikel. Ondanks herhaalde pogingen om bestellingen te ontvangen en het opbouwen van een goede reputatie, blijft de blokkade bestaan en worden zijn klachten genegeerd.

Mijn Klacht:

Ik ben nu 4 maanden klant bij Wisch, en word al 4 maanden geblokkeerd.
Om dat ik 1x geld heb terug gekeregen van een jas waar een verkeerde maat in stond en dus niet paste. de 2e keer kreeg ik een fout artikel geleverd. buiten mijn schuld werd dit ook terug betaald. ik heb nu al weer 2 keer een bestelling niet ontvangen, en door gegeven maar dat word nu gewoon genegeerd. moet eerst weer een goeie reputatie opbouwen zeggen ze voordat ze me weer te woord willen staan. goede in kopen moet doen.
Die goede inkopen doe ik nu al weer 4 maanden en toch blijven ze mij mij blokkeren. .

Gewenste Oplossing:

Graag nu eens een keer een oplossing. zoals niet meer blokkeren. en normaal met de klanten overleggen .dat is nu in totaal niet mogelijk als je problemen hebt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bekker57
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM