Klacht: wasmachine van drie jaar en vier maanden oud

Liesbeth3009 op 07 oktober 2013 over Whirlpool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Whirlpool has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Whirlpool
Status Nieuwe klacht
Datum 7 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb mijn wasmachine gekocht op 19 mei 2010 , vier maanden na het verstrijken van de garantie is het stuk gegaan en deed niks meer ik ben naar de winkel geweest waar ik het toestel heb gekocht ( Maxwell ) in Tegelen dus, bij consuwijzer zeggen ze dat het toestel kostenloos moet worden gerepareerd, maxwell en whirlpool willen de reparatie betaald zien (printplaat is stuk, met het erin zetten een schadepost van 260 euro,whirlpool wil wel repareren maar wil het bedrag van 175 euro voor de reparatie hebben, ik wil dat zehet toestel gratis maken , een wasmachine zou minimaal 2000 wasbeurten aan moeten kunnen , ik heb er misschien 350 gedraaid in de tijd dat ik het toestel heb

ik zelf heb verder niks meer geregeld met whirlpool dat heeft de verkoper / filiaalchef geregeld van Maxwell

Gewenste Oplossing:

mijn wasmachine gerepareerd zonder verdere kosten , of vervangen door een andere gelijkwaardige wasmachine

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Whirlpool

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Whirlpool over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Whirlpool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM