Klacht: Wasmachine 3….

ikhebeenklacht op 17 november 2012 over Whirlpool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Whirlpool is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Whirlpool
Status Nieuwe klacht
Datum 17 november 2012

Een klant heeft problemen ervaren met zijn derde Whirlpool wasmachine, die onlangs is bezorgd. Ondanks betaling voor aansluiting, werd de machine alleen door een bezorger geleverd zonder monteur, wat resulteerde in een lekkage door een gaatje in de afvoerslang. De klant heeft contact opgenomen met de klantenservice, maar de bezorgers waren niet beschikbaar om het probleem op te lossen.

Mijn Klacht:

Inmiddels zaterdagochtend en wasmachine nr. 3 is anderhalf uur geleden bezorgd. Zelfde soort aansluiting, geen draadje getrokken ….. maar, o ja, we betaalden voor de aansluiting, maar ze hebben geen monteur…. het is en blijft een bezorger en die mag niets en kan niets.(ter verduidelijking: Het betreft een Whirlpool wasmachine, gekocht bij BCC. Voor de eerste 2 machines ligt de fout bij de BCC. Voor machine nr. 3 is het denk ik een fabrieksfout)

Draadjes vastgeschroefd, machine aangezet, eerste keer zonder was….. nog geen half uur later en de hele badkamer staat blank!!!

Na enig zoekwerk, blijkt er een gaatje in de afvoerslang te zitten waar het water uitloopt.

Weer 0900 telefoontje en ze bellen met de bezorgers. Die zijn nog ergens anders in Den Haag blijkbaar. (bezorgers BCC)

Het lukt niet. Volgende week…..

De eerste 2x had het met de BCC te maken en nu ligt het aan de wasmachine zelf. Zo ook maar even berichtje naar Whirlpool.

Dinsdag komt er een SMS-je en misschien kunnen ze zelf een andere slang aansluiten. Hoewel ik dit natuurlijk zelf ook kan, dat is niet zo moeilijk…..
Lukt het niet, dat bellen ze Whirlpool.

Hele vervelende situatie, omdat ikzelf donderdag naar het buitenland moet en dus straks een wasserette moet zoeken, omdat ik toch schone was nodig heb.
Thuisblijver laat zich snel omver praten en neemt op dit moment genoegen met alles.

Ik hoop op een snelle en goede oplossing van BCC of Whirlpool. Dit maakt niet uit, als we maar kunnen wassen.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe machine dit weekend!!!

(Moest Whirlpool beoordelen, maar heb er niet mee te maken gehad, dus heb maar een paar sterretjes aangeklikt om de mail verstuurd te krijgen.\'

Alle klachten die gemeld zijn door ikhebeenklacht
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM