Klacht: waardeloze service

Justin1 op 10 februari 2015 over Whirlpool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Whirlpool has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Whirlpool
Status Nieuwe klacht
Datum 10 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor het aandraaien van 2 bestaande schroefjes werd een rekening gepresenteerd van meer dan 70 euro. De monteur was al aanwezig voor een andere reparatie en dit heeft hij hierna eventjes gedaan in enkele seconden. De voorrijkosten hadden we al bij deze eerste reparatie betaald. Na meermaals contact via de mail en telefoon schijnt niemand bij Whirlpool te begrijpen dat dit een buitenproportioneel hoog bedrag is. Omgerekend ruim 4000 euro per uur. In deze rekening zaten ook nog materiaalkosten van 5 euro terwijl er geen materialen vervangen zijn. De uitleg hierbij was dat als de monteur zijn gereedschapskist opendoet je al materiaalkosten betaalt.

Gewenste Oplossing:

Als de naam van de klachtenlijn van Whirlpool verandert van Customer Care naar iets wat wel klopt.

Ik het geld van deze "reparatie" terugkrijg en dit valt onder service.

Laat ik het verder maar netjes houden......

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Whirlpool

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Whirlpool over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Whirlpool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM