Mijn Klacht:
Nadat mijn wasmachine kapot ging, heb ik contact opgenomen met de verkoper ivm de economische levensduur van de wasmachine. Deze verkoper heeft voor mij een afspraak gemaakt met Whirlpool voor een bezoek van hun reparatiedienst.
Op de dag van de afspraak is een monteur gekomen en heeft in 4 minuten geconcludeerd dat de lager stuk is en dat vervanging ruim boven de EUR 200 gaat kosten. Aangezien ik graag deze kosten terugleg naar de verkoper om over te beslissen.
Van de monteur kreeg ik direct een rekening gepresenteerd van EUR 107,60 voor voorrijkosten. Aan de monteur heb ik aangegeven dat de rekening naar de verkoper toe gestuurd moet worden. Hij gaf aan deze mogelijkheid niet te hebben.
De telefonische klantenservice gaf aan dat ik gewoon moet betalen en dat zij geen mogelijkheid hebben om dit te veranderen. Hiernaar heb ik een e-mail verstuurd dat ik bezwaar maak tegen rekening op grond van dat ik niet de opdrachtgever ben en dat ik zeker niet van te voren geïnformeerd ben over de te verwachten kosten.
In de mailconversatie werd herhaald dat ik gewoon moet betalen, waarna een herhaling van elkaar argumenten volgde.
Na een schriftelijke herinnering vanuit Whirlpool over de kosten heb ik wederom bezwaar gemaakt tegen de rekening bij Whirlpool. Hierop is niet gereageerd door Whirlpool
Gewenste Oplossing:
Dat de kosten op de juiste plaats verhaald worden of dat redelijk gemaakt wordt waarom ik de kosten moet dragen voor een bezoek van 4 minuten waarbij ik niet de opdrachtgever ben.

