Klacht: Wellness Giftcard niet verlengd

MarianvdL op 26 augustus 2020 over Wellness Giftcard in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Beauty & Wellness
Status Nieuwe klacht
Datum 26 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 6 maart een wellness giftcard (75 euro) gekocht om cadeau te geven aan mijn dochter. Helaas brak toen de Corona uit en zijn de aangesloten sauna’s voor een flinke periode gesloten geweest (10 weken?). Daarna mondjesmaat weer open. Nu is ze zwanger en mag ze niet naar de Sauna. In Februari is ze uitgerekend dus ze hoopte dat haar cadeaubon verlengd kon worden zodat ze ná de bevalling weer eens lekker een dagje weg kon naar de sauna. Nu blijkt dat haar kaart die op 6 maart verloopt NIET verlengd wordt! Ik vind dit erg slecht! zou op zijn minst zou de periode dat jullie gesloten zijn geweest aan de periode van 6 maart 2021 geplakt moeten worden!
Ik vind het erg slecht en absoluut niet klantvriendelijk. Een reden om nooooooit meer een wellness giftcard kado te doen.

Gewenste Oplossing:

Als de periode van de coronatijd op zijn minst geplakt wordt aan de vervaldatum van 6 maart. Dus minsten tot 6 juni 2021 verlengen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wellness Giftcard

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wellness Giftcard nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MarianvdL
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM