Klacht: Wasmachine alweer kapot

Romina Chessa op 05 januari 2024 over Welhof in de categorie Electronica Winkels - ketens, Electronica Winkels - lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Welhof
Status Nieuwe klacht
Datum 5 januari 2024

Een klant heeft in maart 2023 een wasmachine aangeschaft, maar deze is in augustus al defect geraakt. Na een ruil is de nieuwe wasmachine opnieuw kapot gegaan, en de klant ervaart problemen met het contact opnemen met Welhof, aangezien alleen een chatbot beschikbaar is. De klant verzoekt om een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Wasmachine gekocht in maart 2023. In augustus wasmachine kapot , contact opgenomen met welhof na bijna een week een reactie: wasmachine geruild. Nu alweer wasmachine kapot , geen mogelijkheid om met welhof in contact te zijn , alleen een robot via chat. We willen ons geld terug.

Gewenste Oplossing:

Geld terug ... voor de geruild wasmachine hebben we nog extra betaald . We willen het hele koopsom van 275euro terug .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Welhof

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Welhof nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Romina Chessa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM