Mijn Klacht:
Ik heb een droger gekocht en zou gereviseerd zijn maar toen ik hem aanzetten stonk alles naar zweetvoeten en hij was ook niet schoongemaakt,
Toen kreeg ik een andere droger waarbij ze mij trap hebben beschadigd met de machine om heb naar beneden en na boven te tillen, deze klacht werd niet serieus genomen en deden ze niks aan toen andere droger gekregenmaar deze werkt slecht en ja ook Niet Schoongemaakt ,droogt slecht en droger wordt aan de buiten en binnenkant nat.
Nu belde ze dat ze mn stekker moesten vervangen ivm brandgevaar dat hebben ze woensdag gedaan en wilde net de droger aanzetten zie ik dat de stekker er niet goed opzit en open staat en durf hem nu niet te gebruiken, welhof weer gebeld maar weer niet te bereiken.
Echt zeer ontevreden en super veel Spijt van mijn vieze slechte aankoop. ook slechte klantenservice!!!
KOOP HIER NIET MENSEN JE WORDT KEI GENAAID!!!!!!!!!!!!!!!
Gewenste Oplossing:
Machine eruit, geld terug en als het even kan wel zo netjes een vergoeding voor mijn Trap!


