Klacht: Slechte service

V1999 op 29 augustus 2023 over Welhof in de categorie Electronica Winkels - ketens, Electronica Winkels - lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Welhof
Status Nieuwe klacht
Datum 29 augustus 2023

Een klant heeft in het afgelopen jaar twee was-droogcombinaties aangeschaft bij Welhof, beide apparaten raakten snel defect. Ondanks herhaaldelijk contact en verzoeken om betere controle van de machines, bleef de service teleurstellend en was telefonische bereikbaarheid niet mogelijk. Nu de garantie en omruilperiode zijn verlopen, voelt de klant zich benadeeld en is ontevreden over de producten en service van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Vorig jaar een was-droogcombinatie gekocht bij Welhof. Deze raakte vrij snel stuk en wilde graag mijn geld terug. Dit was niet mogelijk, er werd mij aangeboden om de machine om te ruilen voor een andere. Hierbij heb ik gevraagd of de machine echt goed gecontroleerd kon worden, zodat het zelfde probleem zich niet weer voordeed. Ook deze raakte uiteindelijk snel kapot. Contact opgenomen en kon het weer omruilen. Uiteindelijk dus 2 machines verder in minder dan 1 jaar!! Na mail contact geprobeerd om telefonisch contact te krijgen, aangezien mailcontact traag verliep en ze zelf bezorg afspraken inplanden zonder overleg. Telefonisch NIET bereikbaar. Nu is de garantie en omruil periode verlopen en heb ik nergens meer recht op. Slechte service, slechte producten, slecht bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Tegemoetkoming in nieuw product. Al 2 defecte producten geleverd gekregen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Welhof

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Welhof nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door V1999
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM