Klacht: Toegang geweigerd

jannie001 op 29 oktober 2012 over Walibi Holland in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 29 oktober 2012

Op zaterdag 27 oktober arriveerden twee bezoekers in Walibi Holland voor Fright Night, maar kregen te horen dat het park vol was en zij geen toegang konden krijgen. Ondanks het feit dat zij hun kaarten al in september hadden aangeschaft, werd hen enkel een brief over de terugbetaling en de mogelijkheid om de volgende dag terug te komen aangeboden, wat zij als onredelijke compensatie beschouwen.

Mijn Klacht:

Zaterdag 27 oktober einde van de middag ben ik met mijn vriend naar Biddinghuizen afgereisd om te gaan genieten van Fright Night in Walibi. De toegangs kaarten, de RIP kaarten en de parkeerkaart hadden wij uit voorzorg begin september al aangeschaft. Bij aankomst +/- 17:45 werden wij verrast met de boodschap dat het park vol is Door de parkeerwachten wordt een brief gegeven waarin vermeld staat dat er ivm de veiligheid geen toegang meer verleend wordt en ze melden er ook nog bij dat we maar op op de website moeten kijken hoe we ons geld terug kunnen krijgen. In de brief staat vermeld dat we de volgende dag terug kunnen komen .. tja leuk bedacht maar zoiets werkt natuurlijk niet je moet maar net kunnen en daarbij we wonen niet om de hoek.Een onredelijke compensatie! Wij kopen kaartjes MET een datum, als organisatie weten zij dus van onze komst, en toch weigeren zij ons de toegang omdat zij door mismanagement in feite overboekt zijn.

Uiteraard wilden wij het hier niet bij laten zitten en direct ons geld terug dus zijn we toch naar de kassa’s gelopen om daar te proberen ons geld terug te krijgen.Echter de kassa van het park aangekomen zagen we een horde aan eveneens boze gedupeerde walibibezoekers en slechts twee verkopers bij de ticketbalie die de massa duidelijk ook niet aankonden. Nadat wij eindelijk aan de beurt waren om ons verhaal te doen en ons geld terug te eisen (wat in onze ogen niet meer dan logisch is, Walibi voldoet niet aan zijn verplichtingen, wij staan in ons recht) krijgen we te horen dat we maar een email moeten sturen en dat ze geen geld teruggeven. De sfeer werd inmiddels behoorlijk grimmig door een groep die behoorlijk agressief reageerde omdat ook zij hun geld niet terug kregen.

op zaterdagavonbd hebben wij direct de email naar Walibi gezonden maar een reactie hebben wij nog niet ontvangen.. …

Gewenste Oplossing:

Ik ben van mening dat wij het recht hebben op een teruggave van ons geld (entree tickets + RIP tickets en parkeer ticket)

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM