Mijn Klacht:
Eindelijk was het zover we konden naar fright night. In de auto erheen al bedenken welke attracties er niet gemist mogen worden
Daar aangekomen begon het al met modder hoppen naar de ingang. Eindelijk binnen zien we de mensen massa al en gaan we op weg naar de attracties. Mijn hemel , de rijen voor de attracties zijn langer dan mijn rit naar walibi toe, minimale wachttijd 100 minuten en in combinatie met de tijdslot gereserveerde kaarten dus niet te doen. Ruim 200 euro armer om uiteindelijk in een met storing draaiende kinder draaimolen en een rol attracties waarvan de beveiligings klemmen niet meer open gingen.
Dan mag je de spookhuizen in is de massa zo groot dat het hele schrikeffect weg is omdat je hutje matje achter elkaar aan moet lopen. Al die mensen uren gezeten om perfect geschminkt te worden en waarvoor want schrikken deed je niet meer van ze. Nou dan nog het eten, nou dat kon je wel schudden, de rijen zo lang als bij de attracties en zelfs suiker voor je koffie was er niet eens. Cappuccino die gewoon zwarte vieze koffie was. Dus goudgeld kwijt voor wat??
Ja nu gaan we kortingskaartjes uitdelen bij de uitgang, maar hoe zit het dan met die mensen die er eerder waren? Die zoeken het nu maar uit? Kan toch niet waar zijn. Hoe groot acht walibi de kans dat ik en vele andere ooit nog terugkomen. Een illusie rijker en een schadepost van ruim 200 euro. BEDANKT WALIBI HOLLAND
EENS MAAR NOOIT MEER FRIGHT NIGHT.
Gewenste Oplossing:
A zullen ze echt minder mensen moeten toelaten, aanpassen aan het personeel tekort.
Een behoorlijke oplossing voor deze blamage.


