Klacht: Waarom stopt code 37

g.sangers op 07 oktober 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 7 oktober 2013

Een kijker van RTL 4 uit zijn onvrede over het plotseling stopzetten van de misdaadserie Code 37. Hij benadrukt dat dit zonder enige aankondiging of uitleg is gebeurd, terwijl hij de serie met veel plezier volgde. In plaats daarvan is er een ander programma ingevoerd.

Mijn Klacht:

Ik volg met veel plezier de misdaadserie Code 37 en ineens is RTL 4 hier mee gestopt. Zonder enige aanleiding of aankondiging wordt een ander programma ingezet.

Gewenste Oplossing:

Als de laatste afleveringen alsnog uitgezonden worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM