Klacht: waar is rock en roll?

nvt-1 op 01 januari 2020 over RTL 7 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 7
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 1 januari 2020

Een kijker van RTL 7 uit zijn onvrede over de uitzending van Aerosmith, die volgens de informatie tot 4.30 uur zou duren. In plaats daarvan eindigde de show om 3.30 uur, waarna een ander programma begon dat de kijker ongepast vond. De klager begrijpt dat programma's niet altijd op tijd eindigen, maar vindt het onacceptabel dat de uitzending een uur te vroeg werd afgebroken.

Mijn Klacht:

Aerosmith zou tot 4.30 duren. Om 3.30 wordt ik verrast door tieten die willen horen dat ze de lekkerste zijn.
Erg ongepast!
Dat programmas niet geheel volgens de minuut lopen, daar heb ik begrip voor. Maar een uur te vroeg afkappen….. nee.

Gewenste Oplossing:

prime time rock programmas, concerten, etc.
ipv herhalingsfilms en flauwe bel-dellen (wat alleen fictief is... kijk eens wat een beep, daar kan je mee in contact komen, ze wacht op je)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 7

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 7 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door nvt-1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM