Klacht: Vrienden van Amstellive

Kappo op 01 februari 2013 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 1 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

OP 3-2-2012 5 kaarten voor Vrienden van Amstel besteld en betaald voor 26-1-2013. Kaarten nooit ontvangen.
Na begin jan, 2013 een mail getuurd te hebben nog wel op 11-1-2013 onderstaande reactie ontvangen.
“Geachte heer / mevrouw,
Onlangs heeft u ons een mailbericht gezonden en bij ons de status van uw bestelling opgevraagd.
Uw bestelling en betaling is in goede orde ontvangen en zal uiterlijk 7 dagen voor het evenement worden afgewikkeld en verwijzen u naar de veel gestelde vragen en algemene voorwaarden op onze website.
Op het moment uw bestelling is afgewikkeld zult u daar per mail ( op het mailadres dat u tijdens uw bestelling heeft opgegeven ) bericht over ontvangen.
Wij vertrouwen er op u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en mocht u nog vragen hebben dan verwijzen wij u naar de veel gestelde vragen op onze website of neemt u contact met ons op via het klantenservicecontactformulier dat eveneens te vinden is op onze website.
Met vriendelijke groet,
Ticketloket”

Gewenste Oplossing:

Geld terug ad. 374,50 eur.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketloket.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketloket.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM