Klacht: vouwwagenzaak in Zeist

user-46670 op 04 juli 2016 over Vouwagenzaak in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vouwagenzaak is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Reizen Algemeen
Status In behandeling
Datum 4 juli 2016

Een klant heeft op 27 juni 2016 een bod gedaan op een vouwwagen en kreeg daarop een uitnodiging van dhr. Laurens Bos om de wagen te komen bekijken. Ondanks een bevestiging voor een afspraak op 1 juli, werd de klant op 29 juni geïnformeerd dat de vouwwagen aan iemand anders was verkocht, wat leidde tot teleurstelling bij de klant.

Mijn Klacht:

Via marktplaats, op 27 juni 2016 een bod van 780 euro gedaan op een holtkamper uit 1993, met een vraagprijs 1250 euro.
Dhr. Laurens Bos reageerde hierop. Hij nodigde mij om de holtkamper te komen bekijken. Prijs zullen we volgens dhr. vast wel uitkomen. Dhr. wilde graag weten wanneer hij mij kon verwachten? Ik heb hierop gereageerd en voorgesteld voor vrijdag 1 juli 2016. Dhr. Laurens gaf mij een bevestigingen zou voor vrijdag 1 juli 13:30 zorgen dat de vouw wagen voor mij klaar staat!
Echter kreeg ik op 29 juni een bericht van dhr. laurens Bos dat hij de vouw wagen vandaag aan iemand anders heeft verkocht voor een bod dat hij niet kon weigeren. Hij bood zijn excuses aan mij aan!

Ik baalde enorm omdat dhr Laurens Bos zijn afspraak met mij niet is nagekomen. Ik ben een leuke vouwwagen hierdoor mis gelopen. Tevens heb ik voor as vrijdag een vrije dag genomen. Dit bedrijf heeft bij mij het vertrouwen geschaad. Bij komt het over dat dit bedrijf geen waarde hecht aan klant vriendelijkheid maar de prioriteit legt op geld.
Ik dhr. Laurens Bos van vouwwagenzaak in Zeist laten weten dat hij het vertrouwen bij mij geschaad heeft.

Gewenste Oplossing:

Als Laurens Bos van vouwwagenzaak in Zeist zijn afspraken nakomt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vouwagenzaak in behandeling genomen

Bericht van Vouwagenzaak

7 jaren geleden - Het spijt mij te lezen dat ik in dit geval mijn afspraak niet ben nagekomen. 2016 was het eerste jaar dat mijn “eigen” zaak open was. Ik ben toen voor een bepaalde zekerheid gegaan door de vouwwagen te verkopen aan een familie die toen in mijn showroom was en de vouwwagen direct meenam. Voor mij positief was de toen hogere opbrengst van de de betreffende vouwwagen. Laten we het houden op een beginnersfout. Ik kan de zaak niet terug draaien en wil dan ook nogmaals mijn excuses aanbieden. 100% zeker dat “afspraak afspraak” sindsdien.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM