Klacht: Slechte service en bar slechte communicatie

Anneke Wie op 13 november 2021 over voordeeldrogist.eu in de categorie Internetshops - Drogisterijen, Internetshops - Medische producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 13 november 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb zeep en mondwater besteld. Het mondwater is zonder opgaaf van redenen niet geleverd (wel
gecrediteerd). De zeep was anders dan die ik eerder (ergens anders) had gekocht. Nu heb ik dus € 5 verzendkosten betaald voor zeep die ik ook hier om de hoek kan krijgen. Als ik dit allemaal geweten had, dan had ik niets bij hen besteld. Mijn klacht is dat er gewoon NIET gereageerd wordt op wat ik in mijn mail gemeld heb. Nu mag ik (na veel ‘gezeur’ van mijn kant) de zeep op eigen kosten retourneren. Maar krijg ik de oorspronkelijke verzendkosten terug? Ik krijg gewoon nergens antwoord op.

Gewenste Oplossing:

Als ik het aankoopbedrag verzendkosten retourkosten vergoed krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over voordeeldrogist.eu

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over voordeeldrogist.eu nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anneke Wie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM