Klacht: Geen geld terug

L Brand op 06 februari 2023 over voordeeldrogist.eu in de categorie Internetshops - Drogisterijen, Internetshops - Medische producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 6 februari 2023

Een klant van voordeeldrogist.eu heeft op 14 december 2022 een bestelling geplaatst ter waarde van € 83,18, maar ontving slechts goederen ter waarde van € 19,94. Ondanks herhaalde e-mails over de terugbetaling van het resterende bedrag van € 63,24, heeft de klant tot nu toe geen geld terugontvangen en waarschuwt anderen voor het bedrijf.

Mijn Klacht:

Bestelling geplaatst op 14-12-2022.
Na e-mail eindelijk bestelling ontvangen.
Had voor € 83,18 besteld.
Geleverd gekregen € 19,94
Restant € 63,24 zou gecrediteerd worden.
Meerdere mails gestuurd, tot op heden geen geld terug.
Wil mensen waarschuwen voor dit bedrijf.
Kijk naar hun KVK ????
Dit bedrijf moet stop gezet worden.

Gewenste Oplossing:

Dat ik het geld terug krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over voordeeldrogist.eu

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over voordeeldrogist.eu nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door L Brand
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM