Klacht: Onbeschoft tegen kinderen

Carlla op 31 mei 2017 over Vomar in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vomar is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Vomar
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 31 mei 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Je kinderen zo onbeschoft behandeld worden door een medewerker van de vomar. Zo trots waren ze op de drinkbar. Had ook nooit verwacht dat ze echt Limonade wilde gaan verkopen, doordat ze best onzeker zijn. Ze stonden naast de ingang van de vomar. Waar wel vaker mensen staan om bv muziek te maken. Dus niemand had er last van. Maar deze meneer van de vomar dus wel. Boos kwam hij naar buiten en ze moesten weg. Mijn zoontje zei, rustig maar. Nee ik heb het jullie al vaker gezegd. Terwijl mijn kinderen nog nooit daar gestaan hebben. Dat durfde ze niet eens. Maar ze gingen niet snel genoeg weg volgens de medewerker. Waarop hij de doos zo hardhandig opzij trok en de doos helemaal uit elkaar viel. Alles viel om de bekers en de Limonade. Zo zielig voor mijn kids. Ze zijn er behoorlijk van geschrokken. Meneer heeft zeker zelf geen kinderen. Jeetje, leef je een beetje in, in de kinderwereld. Hoe haal je het in je hoofd om zo te reageren. Kan ook op een normale manier. VOMAR IJMUIDEN, dankjewel voor het verpesten van de kinderpret. Winkelend publiek vond het nog zo schattig.

Gewenste Oplossing:

Denk dat ze heel wat goed te maken hebben met mijn kinderen. Die waren behoorlijk overstuur. Aangezien de vele reacties die ik kreeg op Facebook.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vomar

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vomar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer