Klacht: Leuk, maar niet echt…

CasaRani op 22 mei 2017 over Vomar in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vomar is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Bedrijf Vomar
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 22 mei 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Leuk. Opening Vomar Binnenweg op 21 mei 2017. En wanneer krijg ik de folder? Op maandag 22 mei 2017.

Geen croissantje, geen appeltaartje.
Daar ben ik echt niet blij mee!

Gewenste Oplossing:

Vomar was altijd duur met aanbiedingen. B.v. haring. pakje van 2 € 2.49, maar bij andere supers en niet de Aldi was het dan € 1.99. Zo kan ik nog veel meer voorbeelden noemen. Jammer. Vroeger deed ik jaren en jaren al mijn boodschappen bij de Vomar, maar nu ik van AOW met Klein pensioentje moet leven koop ik alleen aanbiedingen. Ik loop naar de Plus en fiets naar Vomar, Deka en AH. Helaas kom ik steeds minder bij de Vomar. Hoop dat het weer gaat veranderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vomar

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vomar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer