Mijn Klacht:
Zonder klachten ben ik naar a-point westpoort gegaan. Hier heb ik om een ieuwe sleutel gevraagd voor mijn nieuwe volkswagen golf 7 gti performance die maar 1 sleutel had bij aankoop. Na weken wachten js de tijd dan aangebroken om de sleutel op te halen en vervolgens in te leren bij deze merkdealer.
Na veel moeite is het de monteurs gelukt om de sleutel in te leren, maar met complicaties. Namelijk dat alle lampjes van de auto gaan branden en er tig storingsmeldingen gegeven worden door de auto en zelfs de navigatie onbruikbaar is gemaakt.
Meteen kreeg ik te horen dat het mij makkelijk tot en misschien zelfs meer dan €400 zou gaan kosten voor een diagnose voor een probleem wat zij veroorzaakt hebben. Hier ben ik uiteraard niet mee akkoord gegaan en heb een mail gestuurd naar de filiaal manager jan willem ter beek. Dit is namelijk niet de eerste keer dat mij dit overkomt bij deze dealer. Eerder heb ik ook met andere voertuigen problemen gehad.
Aan de telefoon werd mij verteld dat als er ooit elders dan bij de volkswagen dealer iets aan de auto is gedaan, deze melding tevoorschijn kan komen en dat de dealer daar verder niks meer aan kan doen. Ten eerste is er sprake van asymmetrische informatie, omdat ik dit pas achteraf hoorde en niet van te voren. Dan had ik zeker niet voor een extra sleutel gekozen als ik daar een kapotte auto voor terug krijg.
Deze meneer gaf aan dat ik terug moest naar de vorige eigenaar, wellicht heeft die er wat mee te maken. Maar het zouden ook de andere eigenaren van de auto zijn omdat het om een auto gaat van 2014 110.000km. Schuldlast verschuiven dus.
Ik heb hem een alternatief aangeboden, want hij was er zo zeker van dat sommige techneuten dit konden oplossen behalve de volkswagen dealer. Toen ben ik met een voorstel gekomen: dan laat ik het elders maken als dat lukt en stuur een factuur door naar a-point. Daarmee stemt hij niet in. Met reden: het is jouw auto, jij bent er verantwoordelijk voor. Met andere woorden: “ Mocht iemand dus schade verrichten aan je auto, ben je er zelf verantwoordelijk voor. “
Mijn advocaat gaat nu verder voortaan word het pon voor mij. Nooit meer a-point 3x geweest 3x teleurgesteld door hen!
JwTer Beek gaf ook duidelijk aan dat hij niet garant staat achter zijn woorden.
Gewenste Oplossing:
Als dit probleem opgelost is.


