Mijn Klacht:
Sinds een paar weken brand er een oranje lampje bij de km. teller. Mijn man is al bij de garage geweest om dat probleem op te lossen en te horen waar dat lampje voor staat.
Het schijnt een aardige ingewikkelde kostbare klus te zijn waar we ruim 800,- euro aan kwijt zijn. Het ergste is nog dat dat lampje staat voor het los blijven staan van een klepje als gevolg van zuinig rijden. Omdat ik altijd zuinig rijdt is er iets met een klepje gebeurt???? Daar worden we nu dus op terug gepakt terwijl we deze auto Blue motion daar speciaal voor gekocht hebben omdat hij zo zuinig rijdt!!
Gewenste Oplossing:
Als dat echt zo het geval is dan is dat toch een garantie geval voor POLO en hopen we toch iets van die kosten te kunnen declareren?


