Klacht: Vlucht niet te annuleren

Anna Steur op 18 januari 2021 over Vliegwinkel.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanwege de maatregelen betreffende COVID wil ik mijn vlucht annuleren. Ik vlieg met KLM, Air France, en Delta airlines. Zij hebben allen soepele voorwaarden met betrekking tot wijzigen of annuleren.

Ik vlieg pas over 21 dagen maar als ik nu wil annuleren krijg ik slechts €5 terug van de betaalde €493 euro! Terwijl ik er vanuit ga dat vliegwinkel wel restitutie van de luchtvaart maatschappij ontvangt. Of het gekochte ticket welke ik dan niet zal gebruiken weer kan doorverkopen! Iets in de vorm van vouchers staat ook niet bij de mogelijkheden.

Online is er geen telefoonnummer van vliegwinkel te vinden dus ik kan niet gewoon fatsoenlijk een medewerker spreken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn vlucht annuleren of omboeken via een andere route zodat ik alsnog kan arriveren op plaats van bestemming. Evt. door middel van een voucher welke ik zal gebruiken om opnieuw een vlucht via Vliegwinkel te boeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vliegwinkel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vliegwinkel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anna Steur
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM