Klacht: geen geld terug na annulering ivm corona lockdown

Badrie op 26 oktober 2020 over Vliegwinkel.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 oktober 2020

Een klant van Vliegwinkel.nl heeft drie vliegtickets geboekt voor India, waarvan één is geannuleerd door de coronamaatregelen. Tot op heden heeft de klant geen geld, voucher of communicatie ontvangen over de annulering, en ook de status van de twee overige tickets blijft onduidelijk ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met het bedrijf. De klant overweegt actie te ondernemen en zijn klacht openbaar te maken op sociale media.

Mijn Klacht:

wij hadden voor 23-3-2020, 3 boeking voor India staan. Vlucht ging niet door ivm de corona. 1 vliegticket is geannuleerd en tot heden geen geld / voucher/ of bericht hierover ontvangen.
2 tickets zijn niet geanunuleerd en we hebben hierover geen reacktie ontvangen, ondanks meerdere mailtjes naar vliegwinkel. We weten nog steeds niks.
We weten niet hoeveel mensen dupe zijn geworden van vliegwinkel! Het wordt groottijd dat we een front gaan vormen tegen vliegwinkel. Ik zal mijn klacht op twitter en Facebook plaatsten.

Gewenste Oplossing:

als wij ons volledig bedrag van E1600 terug gestort krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vliegwinkel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vliegwinkel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Badrie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM