Klacht: Bank van 2 jaar doorgezakt

Henk Van Lierop op 29 april 2021 over Vissers Meubelen in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie

Mijn Klacht:

Mijn 2 zitsban bank is door gezakt bij het er op gaan zitten zakt de bank nog meer door ik kan er geen gebruik van maken 2.5 Zita bank zit aan de rechterkant een ruimte tussen dat ik mijn hand er tussen kan steken na 3 maanden iemand van vissers er bij geweest en hebben er niets aan gedaan nu bel ik bijna dagelijks en ze komen met het antwoord dat ik minimaal 2 derde van de reparatie kosten moet betalen. Kan dit zomaar .h van Lierop
Torenvalk 30 Venray 0617581617
[email protected]

Gewenste Oplossing:

Als de bank inkorten wordt gemaakt op vissersmeubel zijn kosten

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vissers Meubelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vissers Meubelen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Henk Van Lierop
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM