Klacht: Verschrikkelijke klantenservice

Jannekevz op 27 augustus 2019 over Sunglass Hut in de categorie Internetshops - Brillen en lenzen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 27 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen zondag een Dolce Gabanna zonnebril bij de Sunglass Hut in Parijs gekocht. Deze bleek beschadigd te zijn aan de neus stukjes dus vandaag een uur gereisd naar de dichtstbijzijnde vestiging in Nederland. Na overleg met de manager later op de dag terug gebeld met het feit dat ik voor hetzelfde bedrag een andere bril mag uitkiezen. Nadat ik zei dat ik hier niet tevreden mee ben, kreeg ik nog de optie om in Den Haag een andere bril uit te zoeken. De bril is niet gedragen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn geld terug heb ontvangen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sunglass Hut

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sunglass Hut nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM