Mijn Klacht:
Mijn mam is al vanaf juni 2023 bezig met het verlengen van zijn groot rijbewijs, helaas gooien een foutieve estermantest door vermoeidheid roet in het eten en werd zijn rijbewijs niet verlengd, wij hebben een herkeuring aangevraagd en gelukkig gekregen.
Inmiddels was het rijbewijs verlopen net als zijn b rijbewijs., het cbr heeft de tijd genomen en eind november kreeg hij de verwijzing naar n ander oogziekenhuis.
Op 28 november zijn de gegevens ingeleverd en ondanks aandringen nam het cbr weer uitgebreid de tijd, uiteindelijk heeft een arts van het cbr gebelt op woensdag 20 december dat mijn man zijn rijbewijs terug kon krijgen voor 2 jaar of als hij langs zijn internist zou gaan voor 3 jaar. De papieren zouden ivm een storing de volgende dag binnen komen.
De papieren kwamen maar het klopte niet mijn man moest naar een onafhankelijke internist met weer veel vertraging terwijl de afspraak was dat het max 1 week zou duren.
Vanaf het moment dat mijn man de brief kreeg is die aan het bellen.
Hij wil toch graag zijn rijbewijs aangezien zijn werkgever hem en nodig heeft en zijn contract ten einde loopt en de werkgever niet gaat verlengen als hij geen rijbewijs heeft.
Al met al zit mijn man thuis vanaf 1 november we hebben minimaal inkomen en houden het zo niet uit.
De kosten rijzen de pan uit en het cbr geeft niet thuis, de arts zou vrijdag 22 dec terugbellen tot op heden niet gebeurd.
Vervolgens spreek je iemand anders en die verteld ook weer wat anders.
Wat moeten we doen? We hebben geen idee meer
Gewenste Oplossing:
Dat het ce rijbewijs verlengd word voor de duur van 2 jaar zoals de arts voorstelde omdat we gewoon niet nog langer kunnen wachten.

