Klacht: Verkoop via lokkertje “Win een Peugeot 107” Trompetter

Michel777 op 21 juli 2012 over Editie Enigma in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Editie Enigma has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Magazines
Status Open
Datum 21 juli 2012

Een consument heeft een klacht ingediend over Editie Enigma vanwege een misleidende advertentie in het dagblad 'De Trompetter', waarin een Peugeot 107 wordt aangeboden als prijs. Tijdens het telefonische gesprek over een proefabonnement zou de communicatie snel verlopen, waardoor de consument niet goed begrijpt wat er wordt afgesproken. Bij een poging om het abonnement te annuleren, zou de klantenservice dreigend reageren door te verwijzen naar de opname van het gesprek.

Mijn Klacht:

Via een advertentie in het dagblad ‘De Trompetter”, probeerd Enigma uitgeverij via een misleidende advertentie,nl het winnen van een peugeot 107 nieuwe slachtoffers te maken. Let daarmee op. Het gesprek word opgenomen in het belang van Enigma. Er word gevraagd of je het eens bent met een zogenaamd (proefabonnement) Dit gesprek gaat zo snel, dat je nauwelijks weet wat je afspreekt. Hun nieuwe gereserveerde telefoonnummer is 070-8916602. lokaal tarief, callcentrum. Wanneer je later terug beld om het alsnog af te zegggen, volgt een dreigement “ja maar u hebt net gezegd dat u het eens bent met de voorwaarden en dit gesprek is opgenomen! Hoeze agressief

Gewenste Oplossing:

Nee

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM