Klacht: Verkeerde kleur met fouten in de tekst

Marian wolf vd elzen op 18 mei 2018 over Shaydeys Design in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 mei 2018

Een klant heeft in februari twee witte kandelaars besteld, maar ontving uiteindelijk één witte en één zwarte kandelaar met fouten in de tekst. Ondanks herhaalde verzoeken om een oplossing, waaronder de toezegging van het bedrijf om een nieuwe witte kandelaar te sturen, heeft de klant tot nu toe niets ontvangen.

Mijn Klacht:

2 witte kandelaars besteld met tekst in febr. Moest meteen betalen heb dat gedaan. Iedere keer n pb gestuurd met de vraag wanneer ze zouden komen. Iedere keer weer het antwoord ze gaan morgen op de post. Uiteindelijk de kandelaars ontvangen maar het was1 witte en 1 zwarte en met fouten in de tekst. Ze zou het oplossen om 1 nieuwe witte te sturen. Maar na diverse berichtjes nog niks ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Als ik het geld terug krijg of n nieuwe witte kandelaar met de goede tekst. De witte die ik nu heb kan ik zelf veranderen als ze de woorden die fout zijn ook opstuurt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shaydeys Design

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Shaydeys Design nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM