Klacht: verkeerde informatie verkregen over stoppen van abonnement

Angelica van Dongen op 25 april 2013 over voordelengids in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Naar aanleiding van het emailcontact, is de klacht op opgelost gezet.

Status Opgelost
Datum 25 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb twee jaar geleden een abonnement afgesloten voor jullie pas met iemand op straat. Die persoon zei mij dat na twee jaar automatisch stop gezet zou worden, en nu heb ik voor de derdemaal een pas ontvangen. het gaat om het volgende klantennummer van hoofdpas houder:203075546 naam : A.E van Dongen
klantnummer van pas twee mede pashouder: 203075547 F.M van Dongen

Gewenste Oplossing:

ik wil dat het per direct stopt en ik informatie toegestuurd krijg hoe ik de passen terug moet sturen. Want ik heb om deze passen voor de derde maal niet gevraagd!ik ontvang op mijn mail hoe ik ze terug moet sturen want ik heb niets gebruikt ik heb ze ontvangen op 25-04-2013.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door voordelengids in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat voordelengids een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

voordelengids

Heeft op 06 mei 2013 om 10:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Naar aanleiding van het emailcontact, is de klacht op opgelost gezet.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten