Klacht: Slechte behandeling

Hagen R op 17 december 2021 over Verisure in de categorie Bewaking & Beveiliging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Verisure has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 december 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Hagen, Bedankt voor het gesprek dat wij een tijdje geleden hebben gehad. Ik heb met mevrouw Smeets gesproken en wij zijn samen tot een oplossing gekomen. Mijn collega komt met spoed nog deze week bij mevrouw Smeets langs....

Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Verisure
Status Opgelost
Datum 17 december 2021

Een klant heeft zijn vertrouwen in Verisure verloren door herhaaldelijke problemen met afspraken. Ondanks eerdere positieve ervaringen en aanbevelingen aan vrienden, heeft de klant vier keer meegemaakt dat er niemand opdook op de afgesproken tijden. Dit doet denken aan een eerdere melding die ook niet werd opgepakt.

Mijn Klacht:

Hierbij moet ik tot mijn grote ergernis en teleurstelling melden dat ik het vertrouwen in Versiure ben verloren. Reden hier van is dat bij twee vrienden/kennissen als gebruiker van Verisure, jullie ben hen heb aanbevolen. Bij de laatste aanbeveling heb ik de visitekaartjes van de twee personen die bij mij thuis zijn geweest aan hem overhandigd. Aangegeven dat ik tot op dat moment geen problemen had ervaren. Echter blijkt er 4x een afspraak te zijn gemaakt (telefonisch) en alle vier keer er niemand op het afgesproken tijdstip nog overdag nog ’s avonds kwam opdagen. Lijkt het er haast op dat een melding van mijn zijde van ca 8 maanden terug waarop ook niet werd gereageerd zich herhaald.
U zult wellicht begrijpen dat het de Fam Smeets aan de Beverveen 321 3205AD Spijkenisse aan mi vroeg of het altijd zo ging bij Verisure. Tot op heden is de interesse naar Verisure tot een diepte punt gezakt en wordt er wellicht naar andere beveiliging gezocht.
Al met al ben ik ook het vertrouwen in Verisure kwijt en vraag me dan ook werkelijk af indien er iets plaatsvind, waarbij meldingen naar instantie moeten worden doorgezet, ik er op kan vertrouwen dat er ook werkelijk actie zal plaatsvinden.
Voorlopig zal ik geen advies geven als mij er om gevraagd wordt over Verisure,
Aangezien ik mijn teleurstelling niet op de diverse sociaal media, zoals facebook etc, wil plaatsen
hoop ik hierover wel een correcte en steekhoudende reactie te krijgen.
Vriendelijke groet,
R. Hagen
Hudsonpad 12, 3207 NG Spijkenisse [email protected]

Ps. prijs per maand is inmiddels na mijn inschrijving wel al met 10% toegenomen.

Gewenste Oplossing:

Duidelijke en adequate reactie en afhandeling, rest ligt bij Versure

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Verisure over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Verisure in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Verisure een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Verisure

Heeft op 21 december 2021 om 12:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Hagen,

Bedankt voor het gesprek dat wij een tijdje geleden hebben gehad. Ik heb met mevrouw Smeets gesproken en wij zijn samen tot een oplossing gekomen. Mijn collega komt met spoed nog deze week bij mevrouw Smeets langs. Zoals afgesproken zal ik u informeren over hoe dit is gegaan. Voor verdere vragen kunt u ons gerust bellen op 088 088 8999.

Met vriendelijke groet,
Joelle
Verisure NL

Alle klachten die gemeld zijn door Hagen R
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM