Mijn Klacht:
Zojuist ben ik door een colporteur benaderd voor een alarmsysteem van Verisure. Hierover gaat mijn klacht.
Ik heb geprobeerd om een mail aan hen te dichten maar ik kan alleen online een offerte aanvragen. Dat wil ik niet. Daarom via deze weg.
Ik stelde geen interesse te hebben in een alarmsysteem. De reactie van de colporteur was U weet wel dat er de laatste tijd veel is ingebroken in de buurt?. Dit deed me even aarzelen maar aangezien ik er niets over had gehoord van buren heb ik het gesprek alsnog beëindigd.
Op internet vervolgens de statistieken bekeken: In 2019 en 2020 waren er in mijngemeente respectievelijk 4 en drie inbraken. In 2021 tot heden slechts een.
Er wordt dus onjuiste informatie verstrekt (eigenlijk zou ik dat liegen willen noemen maar ik moet beleefd blijven in deze klacht) Vervelender vind ik het nog dat dit het gevoel van onveiligheid verhoogd als dit soort onwaarheden worden verkondigd.
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn met de terugkoppeling dat dit absoluut geen juiste wijze van verkopen is en dat dit niet door Verisure wordt aangemoedigd maar juist ontmoedigd.

