Mijn Klacht:
Het schijnt dat de Vereniging Eigen Huis zich niet wenst te branden aan de salderingsproblematiek. Ze is vriendelijk gevraagd om een schriftelijke standpuntbepaling in navolging van o.a. de consumentenbond e.a. De enige reactie is,of je even telefonisch contact wilt opnemen want de zaak is te complex om schriftelijk te beantwoorden… ’t Ja, op die manier staat de VEH altijd in de luwte, want bewijs maar eens wat er wel/niet gezegd is/wordt!
De gestelde vra(a)g(en), eenvoudig geformuleerd, kunnen dus schijnbaar niet schriftelijk worden beantwoord. Ontbreekt het de vereniging aan daartoe capabele mensen? Schijnbaar! Na verwijzen naar het lidmaatschap en het gegeven dat je dan toch recht mag laten gelden op een schriftelijk antwoord, kwam nogmaals dezelfde reactie.
Een derde verzoek is inmiddels ruim een week geleden gedaan vanuit de gedachte 3x is scheepsrecht. Tot op dit moment blijft het ijzig stil.
Wat heb je zo aan de VEH? Is dan haar enige opzet aan haar zogeheten service alleen maar geld te verdienen?
Voor mij reden om na afloop van dit abonnementsjaar het lidmaatschap op te zeggen.
Dit is een organisatie waar je in principe niets hebt en waaraan je alleen geld kwijtraakt voor meestentijds gebakken lucht. Waarom doekt deze vereniging zichzelf niet op?
Gewenste Oplossing:
transparantie en eerlijkheid

