Klacht: Geen afhandeling klacht taxatie

NLensvelt op 02 januari 2017 over Vereniging Eigen Huis in de categorie Stichtingen en verenigingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vereniging Eigen Huis heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 1 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Lensvelt, Sinds de ontvangst van uw klacht heeft een collega van de klachtenservice contact met u opgenomen en is uw klacht in behandeling genomen. Op dit moment ligt uw klachtendossier ter beoordeling bij de NTS. De betreffende collega...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 2 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 17-06-2016 mijn woning via VEH laten taxeren door NTS.
Omdat deze taxatie naar mijn mening ver beneden peil was (slordig, onvolledig en niet-relevante argumenten) heb ik per e-mail bij VEH een klacht gedeponeerd. Op 14-07-2016 kwam een antwoord NTS waarna ik op 01-08-2016 in een e-mail aan VEH opnieuw mijn klacht staande hield met daarin ook de argumenten daarvoor.
Hierna stilte…..op 13-10-2016 nogmaals per e-mail geïnformeerd naar de stand van zaken…….geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Ik kan pas tevreden zijn als de mijn kosten van €302,75 worden vergoed.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vereniging Eigen Huis over deze klacht.

Bericht van Vereniging Eigen Huis

9 jaren geleden - Beste meneer Lensvelt, Wat vervelend om te moeten horen dat u niet tevreden bent over de taxatie van NTS. Wij nemen uw klacht actief in behandeling. Een van onze klachtenservicemedewerkers neemt binnen 5 werkdagen contact met u op om de situatie te bespreken. Uiteraard gaan wij na wat wij voor u kunnen betekenen en hoe wij uw klacht naar tevredenheid kunnen oplossen. De communicatie tussen u en de klachtenservice zal verder telefonisch of per e-mail verlopen. Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Vereniging Eigen Huis Klachtenservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vereniging Eigen Huis in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vereniging Eigen Huis een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vereniging Eigen Huis

Heeft op 01 maart 2017 om 13:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Lensvelt,

Sinds de ontvangst van uw klacht heeft een collega van de klachtenservice contact met u opgenomen en is uw klacht in behandeling genomen.

Op dit moment ligt uw klachtendossier ter beoordeling bij de NTS. De betreffende collega van onze klachtenservice houd dit nauwlettend in de gaten en heeft tevens per e-mail contact met u opgenomen.

Wij gaan er dan ook vanuit dat de NTS spoedig aan zal geven wat zij nog voor u kunnen betekenen. Het contact omtrent uw klacht verloopt verder per e-mail of telefonisch. Mocht u vragen hebben, neemt u dan gerust contact met ons op.

Met vriendelijke groet,
Vereniging Eigen Huis

Klachtenservice

NLensvelt

Heeft op 02 maart 2017 om 10:36 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Er is namelijk nog helemaal geen oplossing: Mijn klacht wordt door SEH doorgespeeld naar de NTS en vervolgens geen reactie meer van de NTS.
Op een aantal inhoudelijke argumenten werd helemaal niet ingegaan.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM